czwartek, 1 sierpnia 2013

Woodstock w tym roku jednak też nie dla mnie


Tegoroczny Audioriver musiałem sobie odpuścić. Podobny los spotkał mój wyjazd na rozpoczynający się oficjalnie dzisiaj Przystanek Woodstock, lecz tym razem zaważyły sprawy zawodowe, a dokładniej praca nad ważnym projektem, którego nie mógłbym zostawić na te kilka dni.

Enter Shikari, Leningrad, Atari Teenage Riot, Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra, Kiril Dzajkovski, Third World, Anthrax, Ugly Kid Joe, Danko Jones, Kaiser Chiefs – to nieprzypadkowa kolejność 10 najbardziej oczekiwanych przeze mnie koncertów z kostrzyńskiego line-upu. Ból w tym przypadku jest nieporównywalnie większy od tego związanego z Audioriverem, ale i tak wyjątkowo łagodny, gdyż, o dziwo, przez ostatni tydzień moja motywacja do wyjazdu i uczestnictwa w festiwalu brudem i błotem płynącym nagle zaczęła spadać. Dlaczego? Dobre pytanie, jednakże nie znam na nie odpowiedzi i się jej nie domyślam, a kryzys osobowościowy i ten związany z niedawnym stuknięciem ćwierćwiecza w metryce wykluczyłem na wstępie.

Dobrze chociaż, że Owsiaknet.pl nadaje transmisję live z Przystanku, dzięki czemu w miarę możliwości obejrzę wszystkie interesujące mnie występy. Przy zapoznawaniu się z rozpiską musiała mnie jednak krew zalać, bo Owsiak i spółka nie przewidzieli streamu z koncertu Enter Shikari. WIELKIE, KURWA, DZIĘKI.

0 komentarze:

Prześlij komentarz