poniedziałek, 24 czerwca 2013

The Qemists zapowiadają nowy album najlepiej, jak tylko można, czyli WARTO: The Qemists - Change The Way I Feel


Może już nie ciepły, bo sprzed tygodnia, ale jeszcze świeży. O ile jedno z drugim się nie wyklucza. Chyba nie. A zresztą nieistotne.

Wspomniany tydzień upłynął od ukazania światu nowego utworu The Qemists. Tak, tego zespołu, który znalazł się u mnie na 2. miejscu w rankingu najlepszych wykonawców poznanych w 2012 r. To zresztą właściwie też nieistotne.

Kawałek promuje nadchodzące wydawnictwo. Pierwsza wzmianka o nim pojawiła się 10 maja zeszłego roku. Dwa tygodnie później udostępniona została nowa wersja (oznaczona roboczo jako 2.7) pochodzącego z soundtracku do gry F1 2011 utworu Tropicana, który rzekomo również ma pojawić się na albumie. Dziś Tropicany nie ma już jednak na Soundcloudzie zespołu, i na tym zamykał się dotychczasowy stan wiedzy o nowym albumie. Zresztą... nieistotne. Do rzeczy.

Mamy 24 czerwca i tydzień od premiery Change The Way I Feel. Chemicy tym trackiem zapowiadają nowy krążek najlepiej, jak tylko można. Na tyle, że daję temu pieprzone 10/10, nie mniej, i dziś chyba po raz kolejny sobie to zapętlę. Wy też możecie, pomoże wam w tym download w prawym rogu poniższego widgetu.

1 komentarz:

  1. mam odmienne zdanie tzn. bardzo dobre ale dupy nie urywa, 7 to maks

    OdpowiedzUsuń