sobota, 27 kwietnia 2013

CO PRZEDE MNĄ: Hip Hop Nigdy Stop: Miuosh x Bisz x Zeus (Mega Club, Katowice, 27.04.2013)


Lineup marzeń, można by rzec, ale dla mnie najlepszy czas na zobaczenie na żywo takiego zestawu już minął.

Okres słuchania Bisza i Miuosha ponad miarę minął z dobre pół roku temu. Oczywiście nie pogardzę ichniejszymi koncertami teraz, dziś, ale nie zapowiada się tyle emocji, co kiedyś.

Napisałbym, że na tego drugiego nie czekam wręcz wcale, bo po pierwsze - byłem już na nim raz w Mega i nie mam potrzeby przeżycia powtórki, a po drugie - stwierdzam, że ten hip-hop jest momentami do bólu truskulowy i słuchając teraz Prosto przed siebie, zwyczajnie się męczę i chyba powinienem wrócić do tej płyty najwcześniej dopiero za kolejne pół roku. Napisałbym, gdyby nie fakt, iż ma to być koncert z żywym składem, no a to już zupełnie inna rozmowa.

Bez żadnego 'ale' czekam za to na Zeusa , który w moim osobistym rankingu jest najwyżej z całej trójki, a także na supportujące duo Tymin&Peus, którzy powinni zrobić zrobić rozpierdalające intro. Swoją drogą prawdopodobnie w przyszłym tygodniu na blogu pojawi się recenzja ich Końca dyskusji.

Spodziewam się klubu wypełnionego do ostatniego miejsca, jak to było podczas październikowego koncertu Miuosha promującego jego najnowszy krążek. Nawet nie liczę na to, że będę miał możliwość ruszenia ręką, ale zgodziłem się na to z pełną świadomością. Do zobaczenia w Mega!

0 komentarze:

Prześlij komentarz