piątek, 12 kwietnia 2013

CO PRZEDE MNĄ: Frozen Plague Tour 2013 (2doors, Sosnowiec, 12.04.2013)


Już kilka razy próbowałem się wybrać na Thy Disease, ale zawsze albo z jakiejś przyczyny nie mogłem, albo danego samego dnia był ciekawszy koncert. Dziś już nic mi nie stanie na przeszkodzie, bym na nich trafił, a chcę ich zobaczyć na żywo odkąd usłyszałem w grudniu rewelacyjny album Anshur-Za, który umieściłem zresztą w moim zestawieniu ulubionych albumów w 2012 r.

Chcąc zapoznać się z muzyką pozostałej dwójki, zacząłem najpierw szukać czegoś o kapeli Whalesong, i gdy już miałem się zabrać do słuchania tego, co znalazłem, tchnęło mnie, żebym wpisał ich nazwę w foobarze. Co ciekawe, okazało się, że miałem ich EP-kę Filth, o czym nie wiedziałem, nie pamiętałem też kompletnie, jaka była jej zawartość, no i przy okazji nie spodziewałem się, że na moim dysku był taki mocno industrialowy, noise'owy i psychodeliczny metal.

Animations jako jedynych z całej trójki nie znałem wcześniej, ale odnotowana w poprzednim akapicie skleroza skłoniła mnie do upewnienia się, czy przypadkiem nie jest inaczej i czy nie mam czegoś z ich repertuaru w swoim archiwum plików, ale w tym przypadku już obyło się bez niespodzianki. Repertuar ów przesłuchałem jednak ledwie pobieżnie, ale wystarczyło mi to, by z całą pewnością stwierdzić: jadę do 2doors na wszystkie trzy kapele.

0 komentarze:

Prześlij komentarz