sobota, 2 marca 2013

ODWOŁANY: Evolution Theory Tour Live: Modestep, Document One (Klub Wytwórnia, Łódź, 2.03.2013)


Mamy bardzo przykrą informację, Josh - wokalista Modestep, ma poważną infekcję dróg oddechowych. Niestety, oba koncerty planowane na ten weekend, 2.03. w Łodzi oraz 3.03. w Warszawie nie odbędą się w zapowiadanych terminach. Zespół zmuszony jest przerwać trasę koncertową - Josh jest właśnie w drodze do domu, by poddać się niezbędnym badaniom i leczeniu.
Nowe daty, na których Modestep wystąpi w pełnym i zdrowym składzie, ogłosimy w ciągu kilku dni. Bilety zakupione do tej pory oczywiście zachowują ważność lub można je zwracać w miejscach zakupu.
W tym momencie czekamy na oficjalne oświadczenie od zespołu. Wszystkich fanów, którzy czekali na koncerty chłopaków prosimy o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że Josh jak najszybciej powróci do zdrowia!

Taka informacja pojawiła się mniej więcej przed godziną na Facebooku. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że zadzwonił do mnie znajomy, by mi ją przekazać, bo inaczej prawdopodobnie nie miałbym szans się o niej dowiedzieć - miałem już gotową notkę do wrzucenia i nie miałbym potrzeby wchodzić na stronę wydarzenia na Facebooku, by pobrać z niej jakieś informacje.

Nie przejąłem się jednak zbytnio tą wieścią. Po pierwsze - wczorajszy koncert Vitalica był tak fantastyczny, że de facto niczego więcej do szczęścia w ten weekend mi już nie trzeba, a po drugie - siedzę sobie w Warszawie i rozkoszuję się wspaniałą atmosferą, która panuje tu od samego rana.

Zupełnie spokojnie poczekam na nową datę, żaden problem.

2 komentarze:

  1. A w kato na DJ secie było podobno super, czyli jednak Katowice nie zostały wyruchane tak bardzo jak to na początku wyglądało ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może i było, kwestia tego, ile z tak uważających osób widziało wcześniej live act.

      Usuń