wtorek, 5 lutego 2013

NEWS DNIA: Moderat na Tauron Nowej Muzyce 2013!


Z rana internety obiegła informacja, że Moderat wystąpi na festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2013. Był to pierwszy news, jaki zobaczyłem dziś po zalogowaniu się na Facebooka.

Cóż mogę powiedzieć, kiedy emocje jeszcze ze mnie nie zeszły? Koncert tego tria na Nowej Muzyce w 2010 r. pamiętam do dziś jako bezsprzecznie najlepszy z tamtej imprezy, a także jako czołowy z owego roku. Zobaczenie ich ponownie było też jednym z największych moich życzeń koncertowych, które - cholera, to naprawdę się wydarzy! - spełni się już w ostatnim tygodniu sierpnia.

A pomyśleć, że jeszcze kilka dni temu, gdy odwiedzili mnie znajomi, wywołany został właśnie ten temat. Przy dźwiękach Modeselektora i Moderata z rozrzewnieniem wspominaliśmy tauronowy występ tych drugich i wręcz rozmarzeni rozmawialiśmy o tym, jaki to okazałby się dla nas prezent, gdyby w tym roku była szansa na powtórkę.

No i będzie szansa na powtórkę. Właściwie nie szansa, co po prostu powtórka, albowiem żadna siła nie sprawi, że znajdę się wtedy w innym miejscu, aniżeli na terenie byłej KWK "Katowice".

2 komentarze:

  1. niestety w tym roku na terenie kopalni się bawić nie będziemy z uwagi na ciągłą budowę muzeum. :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pewno? Na stronie festiwalu miejscem cały czas jest Muzeum Śląskie.

      Usuń