piątek, 15 lutego 2013

CO PRZEDE MNĄ: Nowa Huta Import (Teatr Łaźnia Nowa, Kraków, 15.02.2013)

Wiedziałem, że przez ostatni tydzień będę miał mało czasu, ale nie przypuszczałem, że w ciągu 6 dni nie znajdę nawet chwili, by wrzucić coś na bloga. Teraz jednak powinno być już z górki.

**********
Jako że od dawna było pewne, iż wybieram się jutro do Krakowa na The Jillionaire'a (Major Lazer DJ Set), skorzystałem z możliwości bezproblemowego noclegu w tym mieście wraz ze znalezieniem sobie jakiejś ciekawej opcji na piątek. No i trafiłem na interesująco zapowiadający się event w Teatrze Łaźnia Nowa.

Luxtorpeda, Lao Che, Wu-Hae - trzy zespoły, które lubię i cenię i które z wielką chęcią zobaczę na żywo po raz kolejny. Najbardziej ciekaw jestem koncertu Lao Che i wykonania utworów z nowej płyty Soundtrack, która z każdym kolejnym przesłuchaniem wchodzi mi coraz lepiej. Wu-Hae w sumie też jestem ciekaw, bo gdy zaliczyłem ich występ rok temu, to nagłośnienie, jak to w Kultowej, dalekie było od ideału. A i swoją drogą dzisiejsze wydarzenie sprawiło, że w końcu po 12 miesiącach odpakowałem i przesłuchałem Merry Crisis And A Happy New Fear nowohucian, będę więc lepiej zorientowany w setliście. Co do Luxtorpedy, to nie wiem, co mogę innego napisać jak to, że będzie to po prostu najlepsza część tego wieczoru.

18:30, czas powoli się zbierać.

0 komentarze:

Prześlij komentarz