wtorek, 15 stycznia 2013

FLESZBEKI: Neil Landstrumm @ NYP™ T03 (INQbator, Katowice, 27.10.2012)

Sądziłem, że będzie to jedno z wielu wyjść do INQ, które przechodzą bez echa, bo nie mam powodu, by zapamiętać z nich coś szczególnego.

Impreza przeszła jednak moje najśmielsze oczekiwania, choć właściwie żadnych oczekiwań wobec niej nie miałem. Neil Landstrumm zagrał taki set, że wyszedłem z klubu będąc zupełnie innym człowiekiem. Niech najlepszym potwierdzeniem tego będzie pierwsze miejsce w moim rankingu klubowych koncertów w 2012 r. Klubowych, choć plakat sugeruje występ live.

Trochę niżej macie możliwość odsłuchania setu. Utwór z jego pierwszych 7 minut z sekundami to bez wątpienia najlepsze techno, jakie w życiu słyszałem. Niestety kawałek ten nie jest opisany w setliście, więc pozostaje mi słuchać go jedynie w secie, miast swobodnie puszczać z dysku. Poza tym im dalej w set, tym wcale nie jest gorzej.

Co ciekawe, jak spojrzycie na setlistę, to zauważycie, że nie ma na niej ani jednego autorskiego kawałka. Dziwna rzecz w sumie.

1. Untitled  Untitled
2. Mpia3  Squatter's Dog
3. And  Making Circles
4. Polygon Window  Quoth
5. Paul Birken  Acid Youth Of Malibu
6. And  Deep Consciousness
7. Truss  Ely
8. Aphex Twin  Isopropanol
9. British Murder Boys  Rule By Law
10. Eraas  Briar Path (Silent Servant Reinterpretation)
11. Ugandan Methods  Between A Sleep And A Sleep
12. Function  Descending
13. Truss  Ganymede
14. Kalon  Haiku (Female Edit)
15. Inigo Kennedy  Spectre
16. Sandwell District  Immolare (Silent Servant Version)
17. Oscar Mulero  Still The One I Was
18. James Ruskin  Dilemma
19. Clouds  Consciousness
20. Monoloc  Nohouse (Bcr Boys Remix)
21. Regis  The Black Freighter
22. Milton Bradley  Trapped In Eternity
23. Aphex Twin  Flaphead
24. Sleeparchive  Ronan Point 1
25. Lucy  Beautiful People
26. Markus Suckut  Hunt
27. Ellen Allien & Apparat  Jet (Ben Klock Remix)
28. Μziq  Swan Vesta
29. Regis  Purification
30. Karl O'Connor  A Man Has Responsibilities

Nie obraziłbym się, gdyby organizatorzy Audiorivera zabookowali go na tegoroczną imprezę, bym mógł przeżyć choć podobne emocje, co pod koniec października w INQbatorze.

0 komentarze:

Prześlij komentarz