środa, 28 listopada 2012

WARTO: André Obin - Lemondrop (18 Carat Affair Remix)

Dzień upływa bardzo spokojnie, odrobinę leniwie, no i przede wszystkim pod kątem głównie chillwave'u, który chłonę dziś bez ograniczeń.

W dodatku przed chwilą znalazłem utwór, który wypadałoby tu wrzucić i się nim z wami podzielić.

Zarówno André Obin, jak i 18 Carat Affair są postaciami poznanymi przeze mnie dopiero tego wieczoru, wypada mi jednak sprawdzić, czy nie mają przypadkiem do zaoferowania czegoś więcej, bo poniższy remix Lemondrop z pewnością daje na to nadzieje.

Swoją drogą jest to jeden z niewielu ostatnio wieczorów, kiedy mogę sobie w spokoju usiąść w fotelu, napić się herbaty i skupić się stricte na słuchaniu muzyki. To chyba przeznaczenie, że zabrałem się akurat za chillwave i jemu podobne dźwięki, które tak bardzo pasują do tej sytuacji.

7 komentarzy:

 1. dobry czilłejw nie jest zły!

  hanys

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba nie moja bajka, od 15. sekundy walczyłem ze sobą, w 30. sekundzie zacząłem pisać ten komentarz, chwila przystanku i... 1min25sek i dłużej nie dam rady

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a w ogóle próbujesz komuś dogodzić?

   Usuń
  2. Chyba zacznę pisać wszędzie po dwa komentarze: pierwszy zwykły i drugi, alternatywny dla Ciebie, bo masz zwyczaj częstego odbierania moich słów śmiertelnie poważnie, nie widząc ironii.
   Moja odpowiedź brzmi więc: nie, nie próbuję nikomu dogodzić.

   Usuń
  3. pamiętaj, że nie tylko Ty posługujesz się ironią ;)

   Usuń
  4. która jednak powinna mieć jakiekolwiek rysy.

   Usuń