wtorek, 2 października 2012

WARTO: Metro - Ręka, noga, mózg na ścianie (feat. Polskie Karate)

Poprzednim postem, w którym pisałem, że mimo braku czasu i tak jest nieźle pod względem regularności, sprowadziłem chyba klątwę, bo przez kolejne 6 dni nie umiałem się zabrać za napisanie czegokolwiek, chociażby krótkiej notki o tym, co przede mną (a działo się trochę, w sobotę najpierw Bracia Figo Fagot, a potem Face The Music z Mt Eden na czele, kilka godzin temu zaś Max Klezmer Band). Pamiętacie jeszcze w ogóle o tym blogu? :)

**********

Kozackie funki wyrastają na polskiej ziemi.

Sprawcą tego jest Metro, brzeski producent nieszczególnie znany w Polsce, a kojarzony być może głównie przez fanów wytwórni Asfalt Records. Na featuringu zaś Polskie Karate – bardzo interesujący twór, w skład którego wchodzą: Igorilla (Igor Seider, głos Mamy Selity), Jan Wyga (znany też jako Janek z łódzkiego Afrontu), DJ Flip (14-latek, który już posiada nieprzeciętne umiejętności), no i wymieniony w pierwszej linijce główny bohater.

Kawałek jest jest trzecim singlem promującym najnowszy album producencki Metra – drugą część Antidotum, która ma wyjść 12 października. Jej podtytuł to Keep Funk Alive. Absolutnie zgadzam się z tym przesłaniem.

2 komentarze:

  1. daj mi logpass bede ci prowadzil tego bloga w momencie, gdy ty nie bedziesz mogl -> wszystko na chodzie a i moj talent literacki sie nie zmarnuje ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj rzeczywiście kozacki funk!!!

    OdpowiedzUsuń