środa, 12 września 2012

CO PRZEDE MNĄ: The World/Inferno Friendship Society, Or, BlueInTheFace, Ozzmond, Andrea Rottin, Odeur de Violettes (Kawiarnia Naukowa, Kraków, 12.09.2012)


Po ponad miesiącu przerwy bez koncertów/imprez muzycznych czas w końcu powrócić do świata żywych. I to od razu na 4-dniowy maraton.

Rozpocznie się on od wyjazdu do Krakowa, gdzie w Kawiarni Naukowej zagrają: The World/Inferno Friendship Society, Or, BlueInTheFace, Andrea Rottin, Ozzmond i Odeur de Violettes. I o ile sam wyjazd był od kilku dni pewny, to sens uczestnictwa w tym wydarzeniu co chwilę poddawałem w wątpliwość, bo miejsce chyba nie do końca się nadaje na tę imprezę, a i sety mają być krótkie. Wraz z moją towarzyszką podróży zdecydowaliśmy się jednak wziąć w tym udział, bo ryzyko niewielkie, jak na wstęp za 13 zł, a może wyjść całkiem przyzwoicie. Szczególnie dla mnie jest to małe ryzyko, bo i tak następnego dnia jadę ponownie zobaczyć TWIFS, tym razem w Warszawie, i to właśnie ten koncert jest tym głównym, krakowski może być co najwyżej rozgrzewką.

0 komentarze:

Prześlij komentarz