piątek, 18 maja 2012

CO PRZEDE MNĄ: UKF Poland: Gemini (Oko Miasta, Katowice, 18.05.2012)

 

I tak miałem iść na tę imprezę, ale tak się szczęśliwie złożyło, że wygrałem na nią wejściówkę, sprawa jest więc tym bardziej oczywista.

A dowiedziałem się o niej (imprezie, nie sprawie), dość mocno zaskoczony, dopiero w poniedziałek. Geminiego poznałem ledwie przed miesiącem wraz z kawałkiem Elevate (który zresztą nawet polecałem na blogu – KLIK!) i nie przypuszczałem, że jedynie tyle będę musiał czekać na event z jego udziałem (Geminiego, nie kawałka Elevate. Choć mam nadzieję, że dziś poleci).

Przesłuchując jego wydane EP-ki, pojedyncze utwory i remiksy tylko bardziej przekonałem się do niego. Nie było to zresztą trudne, gdy słyszy się m.in. takie dwa utwory:Prócz wspomnianej gwiazdy wieczoru wystąpi jeszcze pięciu innych wykonawców, których nazwy mi nic nie mówią, tzn.: Splatter, Erionite, Bad4You, chokeSick, Crunk'eM, pozostaje mi więc tylko liczyć na to, że nie zawiodą. Rozpiski godzinowej dalej nie ma, więc nie wiem, kto będzie zaczynał, a kto kończył, ale to nieistotne. Nieistotne nawet to, o której skończy się ta impreza, oby tylko było takie pierdolnięcie, żebym wrócił stamtąd 5 kg lżejszy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz