poniedziałek, 20 lutego 2012

WARTO: Masala - Każdego dnia (Duże Pe & Sufi Re-work)

Wystarczyło niecałe półtorej minuty i już wiedziałem, że ten utwór będzie dziś leciał zapętlony.

Remiksowy album Inny świat Masali leżał sobie bezczynnie na dysku bodajże od maja, ale przyszło mi wziąć się za niego dopiero teraz, gdy nabyłem go praktycznie za bezcen, bo za 10 zł. Przede mną jeszcze 10 utworów, ale nie mam pojęcia, kiedy je przesłucham, bo nieprędko przełączę wrzucony tu remix.

3 komentarze:

 1. Musiałem odkopać ten wpis. Warto czasem dać drugą szansę jakiemuś albumowi. Pierwszy odsłuch nie zrobił na mnie żadnego wrażenia co mnie o tyle zdziwiło, że do tej pory łykałem wszystko co wypuściła Masala. Dałem dziś drugą szansę po prawie dwóch latach i jestem zachwycony. Chociaż przyczepiłbym się do tytułu albumu (do czegoś trzeba) są tu utwory ze wszystkich wydawnictw, nie tylko z Innego Świata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiało Ci się pomylić z 'Obywatelami IV świata' albo 'Całym tym światem', bo 'Inny świat' to jest nazwa tylko tego remixowego albumu :)

   Usuń
  2. rzeczywiście, "Cały ten świat" i "Inny świat" mi się skojarzyły przez podobieństwo nazwy i delikatne podobieństwo okładki, ale rzeczywiście różnice są wyraźne

   Usuń