niedziela, 27 listopada 2011

PODSUMOWANIE TYGODNIA

Odespałem One Love, relacja z festiwalu już wkrótce (być może nawet jutro), tymczasem co się muzycznie u mnie działo przez ten tydzień?

Najczęściej słuchani wykonawcy:
Dub Incorporation – Francuzi zdominowali moje głośniki w tym tygodniu, a zwłaszcza ich pierwszy album, Diversité, którego słuchałem niezliczoną ilość razy. Chyba stali się też przy okazji moją ulubioną zagraniczną kapelą reggae.
Ankh i Illuminandi – wspominałem już w TYM wpisie, że naszło mnie na muzykę metalowo-skrzypcową, co, jak się okazało, nie było jednorazowe i do końca tygodnia się nią raczyłem. Swoją drogą Illuminandi chyba nawet bardziej mi się podoba, mimo że raczej daleko mi do ich chrześcijańskich tekstów, które jednak mogą się podobać i mnie w żadnym stopniu nie rażą i nie psują całego odbioru.

Jako że od poniedziałku żyłem już zbliżającym się One Love, które było przy okazji jedynym eventem minionego tygodnia, przeszła mi dość szybko strata Zionów. Teraz zaś czas zastanowić się, na co w najbliższym czasie się wybrać. A wybierać, na szczęście, będzie z czego.

0 komentarze:

Prześlij komentarz