wtorek, 29 listopada 2011

NEWS DNIA: Aphrodite w styczniu w Krakowie!

Zdecydowanie informacja ta zasługuje na bycie w dziale NEWS DNIA.

Dowiedziałem się tego przypadkiem z CGM, na którą nie wchodziłem bodaj ponad tydzień, ale i tak z całą pewnością nie umknęłoby mi to uwadze. Co kluczowe, nie będzie to po prostu koncert Aphrodite, tylko szykuje się festiwal, naprawdę dobry festiwal. Nazwa jego to All In One Night, odbędzie się 20 stycznia w krakowskiej Fabryce (świetna miejscówka), a podzielony będzie na część elektroniczną i metalowo-hardcore'ową. W ramach pierwszej wystąpią jeszcze PZG, Illegal i Junkie Punks, w ramach drugiej – CF98, Jenna Eight i Eris Is My Homegirl, których pokazał mi kiedyś na YouTubie Karol Z Fejsem, jak występowali w jakimś programie łowiącym talenty. Porządne chłopy.

Nota bene Karol Z Fejsem przyjął tę wiadomość z aprobatą, bardzo możliwe więc, że pojedzie ze mną, Karola Bez Fejsa też pewnie namówię, a może ktoś jeszcze się skusi (Martyna?). Liczę na was!

Wartym uwagi newsem jest też to, że jeśli nic niespodziewanego nie wyskoczy, to z Karolem Bez Fejsa wyruszamy w sobotę na London Elektricity. W pytkę!

2 komentarze:

  1. Czytając tego newsa odniosłem wrażenie (nie wiedzieć czemu), że jest to jest portal gejowski o zabarwieniu muzycznym. Chyba głównie przez Twoje igraszki z dwoma panami, z których jeden ma twarz a drugi nie. Ale cóż, trzymam kciuki, żeby udało Ci się z oboma (jak to śmiesznie brzmi) panami pobawić się, zwłaszcza w tej fabryce, w której już chyba byłeś na jakiejś orgii, skoro mówisz że świetna miejscoofka. Z resztą, nazwa "All in one night" wieszczy na prawdę srogie ruchańsko, a ponadto będą "porządne chłopy", więc zapowiada się świetna zabawa!
    Już nie mogę się doczekać relacji. Buźka :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Twój komentarz tak mnie zachwycił, że chyba będę go sobie codziennie rano i przed snem czytać.

    OdpowiedzUsuń